Indeks: MASŁO

Marka: Schokinag

Masło kakaowe 0,5 kg.

(0)

Masło kakaowe inaczej nazywane również tłuszczem kakaowym lub jadalnym olejem kakaowym, to roślinny tłuszcz stały otrzymywany z nasion dojrzałych owoców kakaowca właściwego. Aby pozyskać masło kakaowe, ścina się dojrzałe owoce kakaowca i po oczyszczeniu ziaren poddaje się je wytłaczaniu na ciepło. Są w 100% czyste, mają neutralny smak i kolor. Pozostałość...

Cena 28,45 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: LU425015

Marka: Lubeca

Mąka migdałowa Lubeca 0,5 kg

(0)

Mąka migdałowa, otrzymywana jest poprzez zmielenie migdałów. Charakteryzuje się biała barwą oraz słodkim migdałowym smakiem. Szczególnie często jest stosowana do wypieków tortów, ciast i ciasteczek. Bardzo często z mąki migdałowej wypiekany jest również chleb (popularny w diecie paleo). Idealnie nadaje się do tworzenia makaroników. Polecana jest osobom...

Cena 25,90 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 023109090023/9

Marka: Alcas S.p.A

Alcas Pojemnik na 9 szt. Makaroników

(0)

Eleganckie, plastikowe pudełko w kolorze srebrnym na 9 szt. makaroników włoskiej firmy Alcas, to wspaniały pomysł na drobny i gustowny upominek. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa przyciąga wzrok oryginalnym wyglądem. Długość pojemnika: 190 mm Szerokość: 130 mm Przykrywka do pojemnika jest dostępna w sprzedaży osobno. 

Cena 2,10 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Lista produktów marki LeaGel

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Indeks: LE-210430

Marka: LeaGel

Topping Straciatella Leagel 0,9 l

(0)

Topping Stracciatella włoskiej firmy Leagel to półprodukt w postaci masy o smaku stracciatella. Wspaniale sprawdza się przy dekorowaniu deserów, deserów lodowych, słodkich dań czy tortów. Składniki: tłuszcze roślinne(kokosowy, palma), nisko-tłuszczowa czekolada w proszku 45%(cukier, nisko-tłuszczowe kakao w proszku, masło kakaowe 11%). Emulgator:...

Cena 34,90 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: 21-LE-231330

Marka: LeaGel

Loveria Klasyczna Orzech + Czekolada 1,2 kg.

(0)

Loveria marki LeaGel to wyśmienity krem o intensywnym i miękkim smaku, idealny do urozmaicenia smaku lodów, dekorowania, lukrowania tortów, nadziewania naleśników czy przygotowania pysznego iced latte. Nadaje niepowtarzalny, głęboki smak produktom. Dostępny w trzech smakach: gorzka czekolada, klasyczny orzech z czekoladą, karmel oraz pistacja.

Cena 49,90 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: 21-LE-232330

Marka: LeaGel

Loveria Gorzka Czekolada 1,2 kg

(0)

Loveria marki LeaGel to wyśmienity krem o intensywnym i miękkim smaku, idealny do urozmaicenia smaku lodów, dekorowania, lukrowania tortów, nadziewania naleśników czy przygotowania pysznego iced latte. Nadaje niepowtarzalny, głęboki smak produktom. Produkt wegański. Dostępny w czterech smakach: gorzka czekolada, klasyczny orzech z czekoladą, karmel oraz...

Cena 54,90 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: 21-LE-232830

Marka: LeaGel

Loveria Karmel 1,2 kg

(0)

Loveria marki LeaGel to wyśmienity krem o intensywnym i miękkim smaku, idealny do urozmaicenia smaku lodów, dekorowania, lukrowania tortów, nadziewania naleśników czy przygotowania pysznego iced latte. Nadaje niepowtarzalny, głęboki smak produktom. Dostępny w czterech smakach: gorzka czekolada, klasyczny orzech z czekoladą, karmel oraz pistacja.

Cena 63,90 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: LE-37,80

Marka: LeaGel

Variegato Mango Leagel 2 kg

(0)

Owocowa pasta mango firmy Leagel służy do dekorowania i przekładania lodów, bitej śmietany, tortów, kremów i innych deserów. Kawałki owoców przełamują podstawowy smak deserów czy lodowych sorbetów, nadając im intensywny i niepowtarzalny smak. Dostępna jest w kilku wariantach smakowych: pomarańcza ze skórką, marakuja, granat, malina, truskawka.

Cena 73,71 zł Cena podstawowa 81,90 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: LE-330605

Marka: LeaGel

Variegato Truskawka Leagel 2 kg

(0)

Idealna, smakowa pasta Variegato firmy Leagel służy do dekorowania i przekładania lodów, bitej śmietany, tortów, kremów i innych deserów. Kawałki owoców przełamują podstawowy smak deserów czy lodowych sorbetów, nadając im intensywny i niepowtarzalny smak. Dostępna jest w kilku wariantach smakowych: pomarańcza ze skórką, mango, granat, malina, marakuja.

Cena 84,51 zł Cena podstawowa 93,90 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: LE-331805

Marka: LeaGel

Variegato Malina Leagel 2 kg.

(0)

Idealna, smakowa pasta Variegato firmy Leagel służy do dekorowania i przekładania lodów, bitej śmietany, tortów, kremów i innych deserów. Kawałki owoców przełamują podstawowy smak deserów czy lodowych sorbetów, nadając im intensywny i niepowtarzalny smak. Dostępna jest w kilku wariantach smakowych: pomarańcza ze skórką, mango, granat, marakuja, truskawka.

Cena 87,21 zł Cena podstawowa 96,90 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: LE-334005

Marka: LeaGel

Variegato Granat Leagel 2 kg

(0)

Idealna, smakowa pasta Variegato firmy Leagel służy do dekorowania i przekładania lodów, bitej śmietany, tortów, kremów i innych deserów. Kawałki owoców przełamują podstawowy smak deserów czy lodowych sorbetów, nadając im intensywny i niepowtarzalny smak. Dostępna jest w kilku wariantach smakowych: pomarańcza ze skórką, mango, marakuja, malina, truskawka.

Cena 89,01 zł Cena podstawowa 98,90 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: LE-332605

Marka: LeaGel

Variegato Marakuja Leagel 2 kg

(0)

Owocowa pasta marakuja firmy Leagel służy do dekorowania i przekładania lodów, bitej śmietany, tortów, kremów i innych deserów. Kawałki owoców przełamują podstawowy smak deserów czy lodowych sorbetów, nadając im intensywny i niepowtarzalny smak. Dostępna jest w kilku wariantach smakowych: pomarańcza ze skórką, mango, granat, malina, truskawka.

Cena 93,42 zł Cena podstawowa 103,80 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: LE-334205

Marka: LeaGel

Variegato Pomarańcza ze skórką Leagel 2 kg.

(0)

Pasta owocowa Variegato firmy Leagel służy do dekorowania i przekładania lodów, bitej śmietany, tortów, kremów i innych deserów. Kawałki owoców przełamują podstawowy smak deserów czy lodowych sorbetów, nadając im intensywny i niepowtarzalny smak. Dostępna jest w kilku wariantach smakowych: mango, marakuja, granat, malina, truskawka.

Cena 99,81 zł Cena podstawowa 110,90 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: 21-LE-232230

Marka: LeaGel

Loveria Pistacja 1,2 kg

(0)

Loveria marki LeaGel to wyśmienity krem o intensywnym i miękkim smaku, idealny do urozmaicenia smaku lodów, dekorowania, lukrowania tortów, nadziewania naleśników czy przygotowania pysznego iced latte. Nadaje niepowtarzalny, głęboki smak produktom. Dostępny w czterech smakach: pistacja, gorzka czekolada, klasyczny orzech z czekoladą oraz karmel.

Cena 125,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku